«Укрбуд» відкрив новий ЖК в Солом'янському районі

24.02.2019
1194
Коментувати
«Укрбуд» відкрив новий ЖК в Солом'янському районі

Державна корпорація «Укрбуд» відкрила в столиці ще один житловий комплекс. Свої двері для мешканців відкрив новий ЖК «Микитська Слобода» - 24-поверховий п'ятисекційний будинок більш ніж на 500 квартир, який розташувався недалеко від мальовничого парку «Відрадний». Цей «сімейний» об'єкт, що відмінно підходить всім батькам з дітьми, раніше неодноразово очолював різні рейтинги та був відзначений багатьма професійними преміями. Так, він входить до трійки кращих комплексів економ-класу згідно незалежного рейтингу комфортності новобудов Києва, а також отримав нагороду некомерційного дослідження «Ревізор Новобудов» в категорії «Фінансові умови».

Тому не дивно, що до моменту відкриття число власників квартир в «Микитській Слободі» обчислюється сотнями сімей.

 

- Я знаю, як непросто будуються будинки, особливо в наш час. Але завдяки вашим зусиллям як інвесторів, які вклали сюди свої кошти, завдяки нам - будівельникам, які вклали у цю споруду частинку свого життя і частинку свого тепла, своєї душі - ми отримали такий прекрасний будинок. І довели тим самим, що навіть в найскладніших умовах, в яких перебуває сьогодні і країна, і економіка, ми можемо творити, ми можемо розвивати, ми можемо діяти, ми можемо приносити радість людям, - зазначив заслужений будівельник України та голова ради директорів будівельної компанії «Укрбуд» Юрій Пелих. - А всім, хто сумнівається, ми дамо гідну відповідь. І відповіддю нашою будуть  десятки збудованих об’єктів, сотні квартир у цих об’єктах і тисячі родин, щасливих від того, що мають своє житло. Тому що житло – це основа будь-якої сім’ї.

Оскільки відкриття комплексу приурочили до одного з найважливіших православних свят Покрови, організатори приготували для інвесторів і гостей свято в етнічному стилі - з традиційними українськими стравами та численними майстер-класами з рукоділля. Кожен міг власноруч зробити оберіг для свого будинку або створити декоративну свічку. Не обійшлося і без традиційного для «Укрбуду» розіграшу подарунків - два десятки інвесторів відправилися додому з новою побутовою технікою.

 

Крім того, в рамках відкриття комплексу відбулася перша спільна акція корпорації «Укрбуд» і громадської організації «За життя». Так, мешканці «Микитської Слободи» могли дати притулок одному з вихованців організації та зайти в свій новий будинок, за традицією першою запустивши в квартиру кішку. Не залишилися без подарунків від «Укрбуду» і самі вихованці притулку.

Нагадаємо, що в «Микитській Слободі» чекають на своїх власників ще декілька квартир. Для нових інвесторів в «Укрбуді» підготували додаткові знижки та гнучкі умови покупки.

Повернутись до списку новин
Коментарі 0

На даний момент коментарі відсутні

Додати коментар
Ваше ім'я
Коментар